Contactpagina

Klantenservice
+31 (0)24 -2027832

Telefonisch is de klantenservice bereikbaar op maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur (gebruikelijke belkosten).
E-mail: klantenservice@maartenonline.nl
Heeft u vragen? Kijk dan of het antwoord op uw vraag te vinden is op onze pagina met meest gestelde vragen.

Maarten!
F&L Media
Jonkerbosplein 52
6534 AB Nijmegen
E-mail: redactie@maartenonline.nl
Telefoonnummer redactie: 024 240 4103

Hoofdredactie
Maarten van Rossem
Annemarie Lavèn

Redactie
Bas Kromhout: bkromhout@historischnieuwsblad.nl
Bram van der Wilt: bvanderwilt@historischnieuwsblad.nl
Katinka Folmer: kfolmer@historischnieuwsblad.nl

Brandmanager en sales
José Snel: jsnel@historischnieuwsblad.nl

Marketing
Hannah Jansen (e-commerce): hjansen@fnl.nl
Katinka Folmer (online): kfolmer@historischnieuwsblad.nl

Maarten! is onderdeel van Veen Media BV
KvK-nummer: 74737511
BTW-identificatienummer: NL 860009658B01

Welkom bij Maarten!

Maarten van Rossem is 's lands bekendste historicus en Amerikadeskundige. Hij is een veelgevraagd commentator op radio en tv en heeft een eigen blad: Maarten!. Verwacht diepgravende interviews, scherpe analyses en verrassende opinies.

Maak nu gratis kennis met onze journalistiek. In dit dossier hebben wij de mooiste verhalen uit ruim tien jaar Maarten! gebundeld. Lees bijvoorbeeld waarom Baudet gelijk heeft als hij zegt Fortuyns erfgenaam te zijn, wat Maarten van het Nederlandse onderwijs vindt en hoe Amerika het IS-monster gecreëerd heeft.

Wilt u de beste verhalen uit Maarten! in uw mailbox ontvangen? Meld u dan aan voor onze gratis nieuwsbrief.