Contactpagina

Klantenservice
088 700 2799

Telefonisch is de klantenservice bereikbaar op maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur (gebruikelijke belkosten).
E-mail: klantenservice@maartenonline.nl
Heeft u vragen? Kijk dan of het antwoord op uw vraag te vinden is op onze pagina met meest gestelde vragen.

Maarten!
Postbus 13288
3507 LG Utrecht 
Bezoekadres: Herculesplein 12
3584 AA Utrecht
E-mail: redactie@maartenonline.nl
Telefoonnummer redactie: 088-700 29 05

Hoofdredactie
Maarten van Rossem
Annemarie Lavèn

Redactie
Bas Kromhout: bkromhout@historischnieuwsblad.nl
Ieke Schout: ischout@historischnieuwsblad.nl
Bram van der Wilt: bvanderwilt@historischnieuwsblad.nl

Brandmanager en sales 
José Snel: jose.snel@veenmedia.nl
Martine Verheij, a.i.: martine.verheij@veenmedia.nl

Marketing
Hannah Jansen (e-commerce): hannah.jansen@veenmedia.nl  
Katinka Folmer: katinka.folmer@veenmedia.nl

Productie
Sonja Bon: sonja.bon@veenmedia.nl

Maarten! is onderdeel van Veen Media BV
KvK-nummer: 74737511
BTW-identificatienummer: NL 860009658B01

Welkom bij Maarten!

Maarten van Rossem is 's lands bekendste historicus en Amerikadeskundige. Hij is een veelgevraagd commentator op radio en tv en heeft een eigen blad: Maarten!. Verwacht diepgravende interviews, scherpe analyses en verrassende opinies.

Maak nu gratis kennis met onze journalistiek. In dit dossier hebben wij de mooiste verhalen uit ruim tien jaar Maarten! gebundeld. Lees bijvoorbeeld waarom Baudet gelijk heeft als hij zegt Fortuyns erfgenaam te zijn, wat Maarten van het Nederlandse onderwijs vindt en hoe Amerika het IS-monster gecreëerd heeft.

Wilt u de beste verhalen uit Maarten! in uw mailbox ontvangen? Meld u dan aan voor onze gratis nieuwsbrief.